Film The Boy – krótki rys horroru

Horror The Boy – https://film-milosc.pl/horror-the-boy-online-recenzja/ to opowieść o Amerykance, która przeprowadza się do Anglii, gdzie znajduje pracę jako niania. Greta, w którą wcieliła się Lauren Cohan, docierając na miejsce dowiaduje się, że nie jest to zwyczajna opieka nad dzieckiem. Państwo Heelhire od ponad dwudziestu lat opiekują się porcelanową lalką o imieniu Brahms.

To pierwszy wątek, który może świadczyć o tym, że film będzie opiewał w sceny horroru. Stare małżeństwo zajmuje się Brahmsem jak gdyby to było normalne żywe dziecko i coś w tym jest. Kładą go spać, czytają bajki, karmią, przebierają i organizują specjalnie czas na gry, zabawy i naukę. Powodem zatrudnienia Grety jest ich rzekomy wyjazd na wakacje.

Główna bohaterka w między czasie poznaje młodego chłopaka, który zajmuje się dostarczaniem zaopatrzenia. Między nim a Gretą pojawia się pewna nic zrozumienia, jednak nic więcej z tego nie wynika. Na czas wyjazdu otrzymuje ona listę czynności, które musi wykonywać i przestrzegać, ponieważ w innym przypadku chłopiec zrobi się niegrzeczny.

Jak na horrory przystało, wszystko dzieje się w przeciwieństwie co założono. Greta nie przestrzega zasad, co przekłada się na coraz większą aktywność lalki. Zaczynają się dziać dziwne, niewytłumaczalne rzeczy. Greta zaczyna podejrzewać, że w lalce drzemie zły duch i należy jej pomóc.

Film miał swoją premierę w roku 2016 i został wyreżyserowany Williama Brenta Bella, a scenariusz napisany przez Stacey Menear. Mimo łatwego przewidzenia co będzie się działo i „oklepanych” wątków warto obejrzeć horror The Boy online.

Film Przyciąganie – idealną pożywką dla fanów science – fiction

Człowiek od zawsze interesował się kosmosem. Dręczyła go myśl czy we wszechświecie istnieje inne życie. Ostateczny dowód na istnienie kosmitów […]

Niewierny Tomasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *